Sun Living V60 SP Family od Adria Mobil je malý a luxusní obytný vůz s palandami, který má místa k sezení a spaní pro 4 osoby. Tento obytný vůz je navržen a vyroben společností Adria Mobil, jedním z nejzkušenějších výrobců obytných vozů na trhu. Karavan je vhodný pro použití po celý rok, v létě i v zimě. Vůz je vybaven Truma Combi Diesel, který zajišťuje vytápění naftou z nádrže na naftu, která zajišťuje rovnoměrné a dobré vytápění!

Důmyslná patrová postel, kde máte pevná lůžka pro celou cestující čtyřčlennou skupinu! Horní lůžko lze v případě potřeby také zcela vyjmout z vozu. Spodní postel lze jednoduše vyklopit nahoru, takže vznikne jedna obří garáž. Talíř v garáži lze odsunout, takže můžete převážet dlouhá zavazadla po celé délce vozu. Venku máte markýzu, 16″ hliníkové ráfky, elektrický schůdek, elektrické nastavení dveří obývacího pokoje (soft close) , venkovní LED osvětlení, dveře proti hmyzu a dvoukřídlé skládací dveře s oknem/žaluziemi/moskytiérou. LED osvětlení všude kolem poskytuje dobré světlo a příjemné náladové osvětlení.

Oboustranná pilotní sedadla s loketními opěrkami, klimatizace, airbagy na obou stranách vpředu, palubní počítač a výkonný motor 2.2 Turbodiesel Euro 6 Adblue. Velké okenní plochy a střešní výlezy poskytují dostatek světla. Na oknech jsou závěsy, žaluzie a moskytiéry. Kuchyně s teplou/studenou vodou, digestoř a spousta úložného prostoru. V autě je vysoko umístěná 12V kompresorová lednice s mrazákem. Skvělá koupelna se sprchovým koutem, pevným WC, umyvadlem a zrcadlem. Oboustranná pilotní křesla s područkami, které tvoří příjemné posezení. V sedací části jsou úchyty dětských sedaček ISOFIX.

Stůl v sedací části lze mávnutím ruky prodloužit pro ještě větší plochu stolu. Moskytiéra i na dveře obývacího pokoje. V sousedství posezení najdete TV balíček skládající se z 12V TV a TV antény. Jako nadstandardní zabezpečení je namontován plynový alarm. V prostředí řidiče naleznete křesla s područkami, klimatizaci, airbagy na obou stranách. Nechybí ani elektrická okna, elektrická zrcátka a centrální zamykání. DAB+ rádio. Tempomat se velmi pohodlně nosí na dlouhých cestách.

TECHNICKÉ INFORMACE

  • Délka: 599 cm
  • Šířka: 205 cm
  • Výška: 260 cm
  • Čistá hmotnost: 2 800 kg
  • Celková hmotnost: 3 500 kg
  • Podvozek: Citroën Jumper
  • Motor: 2,2 l 140 k – Euro 6 Adblue
  • Lůžka: 4