Dvě výsuvné výsuvy rozšíří váš obytný prostor, kuchyňka ve tvaru L usnadní přípravu jídla a jídelní kout ve tvaru U, pohovka/postel a soukromá zadní vana a ložnice zajistí, že se najde místo pro každého. tento Spirit model 26T.

Jídla lze připravovat na varné desce se třemi hořáky a zbytky mohou jít do 8 cu. ft. velká dvoudveřová chladnička/mraznička. Tento model obsahuje spoustu úložného prostoru, včetně šatní skříně v ložnici, kuchyňské spíže a úložného prostoru pro táborové vybavení.

Každý obytný automobil Spirit třídy C od Winnebago je vybaven výkonným prémiovým motorem 7,3 l V8 350 k s podvozkem E350 nebo E450, v závislosti na modelu, který si vyberete. Exteriér upoutá prvotřídním vysoce lesklým potahem ze skelných vláken spolu s lisovaným předním krytem a možností výběru ze čtyř barev exteriéru.

Šestistupňová automatická převodovka TorqShift s plynulým brzděním. Tato konfigurace umožňuje autobusu pracovat při nižších otáčkách při zachování nastavené rychlosti, což nabízí lepší spotřebu paliva. Neutrální volnoběh umožňuje nižší otáčky a lepší spotřebu paliva.