Říká se tomu Královská věž Kabe, o které se všeobecně věří, že je to nejvyšší karavana, která kdy byla v Evropě postavena. Kabe je švédská karavanová společnost. Věž KABE je konstruována v podstatě stejným způsobem jako všechny ostatní evropské karavany s použitím lehkého podvozku a kompozitních panelů.

Luxusně vybavený karavan má plných 26 metrů čtverečních obytné plochy ve dvou podlažích včetně střešní terasy. Spodní patro Imperial Tower se skládá z prostorné a elegantní kuchyně v přední části, ložnice se dvěma velkými pohodlnými samostatnými lůžky a prostorné koupelny se samostatným sprchovým koutem.

Točité schodiště vede v horním patře do velkého útulně zařízeného obývacího pokoje s křesly a TV s plochou obrazovkou. Klimatizovaná dodávka s plnou výškou druhého patra obsahuje obývací pokoj a velký balkon s více než dostatečným prostorem pro různé aktivity. .

Všechna sezení jsou samozřejmě vyrobena z pohodlné kůže a koupelna má více esprit než lázně.

Čtyři a půl metru vysoká a přes osm metrů dlouhá může mít problém podjet některé nízké mosty, ale pak můžete tuto švédskou věž projet na kolech s předem naplánovanou trasou. Věže KABE jsou stále považovány za největší karavany na světě. Chybí už jen bazén na střešní terase.