Kontejnerové bydlení je hit několika posledních let. Z kontejnerů si postavíte rodinný dům, garáž, chatu, zahradní domek, školu, školku, kanceláře, zkrátka úplně cokoliv, co vás napadne. Vybírat můžete z různých velikostí a co především – kontejnerové bydlení je relativně levné.

V jakémkoliv designu

V posledních třiceti letech modulové bydlení zažívá opravdový boom. Stejně tak zažívá velký rozkvět také modulární stavitelství. Jednotlivé moduly si necháte sestavit přesně podle svých představ. Dají se maximálně přizpůsobit všem vašim plánovaným dispozicím a designu. Jejich interiérové zařízení je pak už jen čistě na vás.

Modulové bydlení připomíná skandinávský styl. Obvykle je minimalistické a také ekologické. Kromě toho obvykle na kontejnerové bydlení nepotřebujete klasické stavební povolení, ale stačí pouhá ohláška. Kontejner si postavíte třeba na louce a za rok ho převezete zase jinam.

Bydlení, které je hotové za pár týdnů

Každá modulová buňka mívá svůj samonosný ocelový rám, který tvoří podlahová konstrukce, střešní konstrukce a také sloupy. Střecha je samozřejmě odvodněná do svodů a zároveň lze použít protipožární deskové materiály. Například společnost CubeCont používá jak standardní kontejnery izolované minerální vlnou tak buňky opláštěné PUR panely, kterými je opatřen například jednoduchý sanitární kontejner.

CubeCont s.r.o. funguje na českém trhu už déle než 30 let. Má za sebou tisíce spokojených zákazníků, protože dokáže uspokojit jejich standardní i nestandardní požadavky. Ke všemu poskytuje kompletní balíček služebod sestavení nabídky přes technické výkresy až po samotnou realizaci kontejnerového bydlení.

Modulové stavby jsou řešením i pro ty, kteří chtějí bydlet ve svém, ale nemohou si dovolit investovat do dřevostavby nebo klasického zděného domu. Kontejnerové bydlení lze vybudovat skutečně levně a už za pár týdnů můžete bydlet.

Nabízíme: