Rolety se stále těší velké oblibě a to hned z několika důvodů.

Proč si pořídit rolety?

Důvodů pro jejich pořízení je celá řada. Tady jsou některé z nich.

Ochrana soukromí – když jsou rolety zcela stažené, zvenku není vidět dovnitř, což zajišťuje soukromí.

Ochrana proti slunečnímu záření – rolety poskytují účinnou ochranu proti slunečnímu záření a teplu, v horkých měsících pomáhají udržovat místnost chladnou. Díky tomu šetříte finance za puštěnou klimatizaci.

Izolace a úspora energie – v zimě zabraňují úniku tepla z místnosti. V létě snižují potřebu klimatizace.

Ochrana proti dennímu světlu – pokud potřebujete v místnosti zcela zatemnit, rolety jsou ideální volbou. Mohou eliminovat veškeré denní světlo, což je ideální pro spánek. Pro tento případ volte třeba rolety den a noc. Naleznete je v široké škále odstínů a různých typů látek. Kromě toho představují dobrou kvalitu za velmi příznivou cenu.

Bezpečnost – rolety mohou také přispět k bezpečnosti vašeho domu. Stažené rolety představují další bariéru, kterou musejí zloději překonat, což je může odradit.

Estetický doplněk – rolety představují estetický doplněk interiéru. Díky různým druhům materiálů a designů můžete vybrat rolety, které se budou hodit k vašemu stylu a dekoraci místnosti. Na eshopu zebra-shop.cz naleznete římské rolety nebo plissé rolety, které jsou dokonalým designovým prvkem každého interiéru.

Římské rolety představují látkové okenní rolety, které nabízí výše zmiňovaný eshop s možností montáže do zdi nebo stropu. Dokonale doplní interiér soukromý i komerční. Vybírat můžete z celé řady moderních barevných odstínů.

Celkově lze říci, že pořízení rolet má mnoho výhod. Zlepšení soukromí, kontrolují světlo a teplotu v místnosti, uspoří energii a poskytnou vyšší bezpečnost domu.