Obytné kontejnery představují alternativní způsob, který se stává velmi populárním. Pronájem kontejnerů nabízí společnost ALFA Container rent s.r.o. Nabízejí celou řadu výhod. Tady jsou některé z nich.

Výhody kontejnerů

Finanční úspora – použijete-li kontejnery jako obytné, zaplatíte méně, než za tradiční dům. Jsou dostupné za relativně nízké ceny. Díky tomu, že jsou dobře izolované, pomáhají snižovat náklady na energie.

Flexibilita – kontejnery můžete umístit téměř kamkoli. Lze je snadno přepravovat z místa na místo a přizpůsobovat individuálním potřebám. V případě potřeby je možné přidat další moduly nebo upravit stávající konstrukci.

Rychlá výstavba – existující hotové kontejnery se pouze upraví a přizpůsobí svému účelu. Nemusíte čekat na výstavbu a její dokončení. Kontejner může být připraven ke svým účelům velmi rychle.

Odolnost – kontejnery jsou navrženy tak, aby odolávaly extrémním povětrnostním podmínkám. Jsou odolné proti větru, dešti, sněhu a dalším živlům, kterým mohou čelit. Ocelové kontejnery jsou navíc odolné proti požáru.

ALFA Container rent s.r.o

Kontejnery, které společnost nabízí, jsou přichystané k okamžitému použití. Mají elektroinstalace, topení – elektrický přímotop, osvětlení, zásuvky, vypínače. Lze je použít jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky (sanitární vybavení, rozvody vody, odpadů). Dají se vzájemně propojovat pomocí venkovních propojovacích kabelů. Díky tomu je můžete uspořádat do sestav či modulových objektů. Kvalitní a pevná konstrukce umožňuje běžně stavbu dvoupodlažních objektů. Kromě kontejnerů nabízí společnost také pronájem oplocení nebo pronájem mobilních toalet.

Mobilní oplocení umožní zajistit ochranu proti nežádoucími vniknutí do objektu. Také díky němu můžete vymezit potřebný prostor nebo usměrníte pohyb osob po areálu. Využijete jej na stavby, kulturní a společenské akce, na průmyslové plochy i do prostor, kde potřebujete dočasně umístit zábranu z jiných důvodů.