Tato krásná moderní chata, kterou vlastní a na dálku navrhl Mark Panckhurst, hongkongský architekt, který vyrostl na Novém Zélandu, je navržena tak, aby ho spojila s jeho domovinou a vytvořila úžasný prostor pro něj, jeho rodinu a hosty, aby si vytvořili nové vzpomínky. Chata byla vytvořena s pomocí jeho bratra Andrewa, který nám dává prohlídku tohoto velkolepého místa.

Klasická chata v lese byla úžasně přepracována do architektonického mistrovského díla. V této týdenní epizodě navštívíme architektonicky navrženou chatu zasazenou do lesa divokého západního pobřeží Jižního ostrova Nového Zélandu.

Tato chata, která čerpá inspiraci ze starých chatrčích těžařů zlata na západním pobřeží, je jako žádná jiná. Od použitých materiálů až po chytré designové prvky, každý aspekt tohoto místa byl pečlivě promyšlen.

A výsledek? Úžasně praktická kabina, která vyzařuje kvalitu a zároveň vás vybízí, abyste se pohodlně usadili, zapálili, kochali se panoramatickým výhledem na les, vezměte si knihu a zpomalte. Přesně tak, jak by měla správná kabina.