Svítidla ECO-DESIGN

ecodesign

ECO-DESIGN je českým výrobcem designových svítidel od roku 1996. Při výrobě svých svítidel využívá ekologických materiálů jako je např. ekolit, což je materiál na bázi přírodních sáder.

ECO-DESIGN vyrábí nástěnná, stropní, vestavěná svítidla a světelné římsy, jak pro využití v interéru i exteriéru. Spolupracuje se světovými výrobci elektrokomponentů tak, abychom mohli naše výrobky osazovat nejmodernějšími komponenty, aby v důsledku naše výrobky spotřebovávali nejmenší možné množství elektrické energie při zachování maximální svítivosti.

Naše společnost z hlediska designu navrhuje a vyrábí nadčasové, designově čisté výrobky. Je držitelem řady ocenění, jako je Vynikající výrobek roku, IN LIGHT, TOP LIGHT a jiné.

Elektrovýzbroje uvnitř svítidel jsou osazeny úspornými zdroji spořící 75% elektrické energie vůči běžným zdrojům. V posledních několika letech uvnitř svítidel používáme LED technologie, které spoří až 80% elektrické energie a mají 5x delší životnost než zdroje úsporné, a 40x delší životnost než klasické zdroje.

Pro naše klienty nabízíme:

ecodesign2

–          návrhy a studie osvětlení, elektroprojekty, výpočty osvětlení

–          dodávku vlastních výrobků na základě výběru svítidel ve vzorkovnách ECO-DESIGN

–          výrobu a dodávku atypických svítidel dle představ architektů či investorů

–          dodávky svítidel i jiných výrobců

–          montáž svítidel včetně elektrického zapojení

–          revizi osvětlení

ecodesign3ECO-DESIGN je dovozcem a exkluzivním partnerem zahraničních výrobců interiérových a exterérových svítidel: MODOLUCE, SCHMITZ LEUCHTEN, BRUMBERG LEUCHTEN, LUCENTE, AFO, TERZANI a jiných.

Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu v naší vzorkovně na adrese Nerudova 36, České Budějovice.

e-mail: vrobel@eco-design.cz

tel.č.: 387 310 419

777 754 768

777 125 085

www.eco-design.eu

 

.

Komentáře nejsou povoleny.