Partneři

Firma ATREA s. r. o. v současné době zaměstnává více než 110 spolupracovníků, v moderně zařízených a vybavených prostorách v Jablonci nad Nisou. V roce 2003 je dokončena realizace nové aerodynamické zkušebny s nejmodernějším vybavením v ČR. V Domě budoucnosti tato společnost zajistila systém vytápění a větrání. Více se dozvíte zde.

 

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu. Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí již 20 let. Produkty jsou součástí materiálové skladby jak v interiéru, tak exteriéru objektu Domu budoucnosti. Více se dozvíte zde.

 

Společnost LEDPROFES je tady pro to, aby vám nabídla „Opravdové Úspory“.
Zabýváme se totiž zdroji osvětlení – žárovkami. Zamýšleli jste se někdy nad tím, kolik tyto zdroje světla vlastně spotřebují energie, jakou mají životnost a kolik za ně ročně platíte?
My ano!.

 

IBSolution s.r.o. je mladá a dynamická společnost založena roku 2006, která se věnuje řešením v oblasti tzv. inteligentních domů. Více informací o realizaci inteligentního ovládání přímo v domu budoucnosti.

 

logo

Společnost TerrainEco, s.r.o. vyrábí nový stavební materiál Perwood. Tento materiál se skládá z 50% ze dřeva a z 50% z PVC. Mezi jeho nejlepší vlastnosti patří vysoká trvanlivost s minimálními nároky na údržbu, rychlá a jednoduchá montáž, odolnost vůči vodě, parazitům a slunci. Jeho použití je ideální ve všech exteriérech domů – na terasách, zahradách, u bazénů apod.

 

logo

Firma je na trhu již od roku 1994 a její hlavní činností je prodej interiérových dveří a zárubní. Od roku 1996 firma začala dovážet dveře a zárubně od německé firmy PRÜM, která se řadí mezi největší výrobce dveří v Německu. Firma disponuje velkým skladem v sídle společnosti v Soběslavi, odkud distribuuje dveře a zárubně na český trh přes výhradní prodejce v různých oblastech. Představení firmy W A WEINZETTL, s.r.o.

 

Společnost RECIFA a.s. se soustřeďuje na separaci a recyklaci druhotných surovin. V oblasti zpracování odpadů z papírů a plastů se řadí k nejvýznamnějším zpracovatelům v České republice. Pěnové sklo REFAGLASS je ekologický a znovu 100% recyklovatelný tepelně izolační materiál.

 

 

Poskytuje v České republice expertní řešení pro rozvody elektrické energie, průmyslovou automatizaci, automatizaci a zabezpečení budov i domácností, energetický monitoring a úspory energie, napájení a chlazení kritických aplikací. Dům budoucnosti lze ovládat pomocí mobilu.

 

Společnost SIKO působící v ČR od roku 1991 je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen na 40 místech po celé ČR. Ve vzorovém domě na Výstavišti v Českých Budějovicích chce SIKO prezentovat poslední designové a technické trendy v oblasti koupelen. Více o vybavení Domu budoucnosti od společnosti Siko zde.

Sulko – Výrobou a montáží oken a dveří se zabýváme již od roku 1993 a za tu dobu jsme v České republice i v zahraničí získali tisíce zákazníků. SULKO je ryze českou rodinnou společností, která staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů. Představení společnosti SULKO + technické řešení oken pro pasivním dům budoucnosti.

Green engineering logo

Green engineering s. r. o. – komplexní realizace přírodních koupacích biotopů a zahrad od přípravy projektové dokumentace přes realizaci až po doplňkové elementy. Zastoupení německé firmy dot-spot v ČR – osvětlení zahrad, teras, bazénů aj. – LED svítidla. Nabídka služeb v oblasti zakládání zahrad, sadovnických úprav i následné údržby zahrad, obecní, městské zeleně i krajinné výsadby. Více o Green engineerng s.r.o.

.

Komentáře nejsou povoleny.