Půl domu zdarma

puldomuzdarmaVážení stavitelé, Společnost HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. pro Vás připravila speciální prodejní akci PŮL DOMU ZDARMA. Akce probíhá od 1. 6. 2013 do 30. 6. 2013 a vztahuje se na cihly, stropy, překlady. Vývozy jsou na objednané zboží do 31. 7. 2013. Nabízíme Vám však mnohem víc.

Společnosti HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. a Bramac strešní systémy spol. s. r. o. uzavřely unikátní partnerství a vytvořily pro Vás jedinečnou nabídku na stavební materiál pro hrubou stavbu Vašeho rodinného domu, jako bonus obdržíte k cihelnému systému HELUZ 1m komínu ZDARMA (8 ks cihelných tvarovek HU) a k střešnímu systému Bramac okap zdarma (okapový žlab StabiCor M). Nabídka platí pro barvu červenou, hnědou a černou. Více o nabídce Bramac naleznete zde:

Jak získat nabídku?

  • vyplněním elektronického formuláře, po vyplnění Vám na uvedený email zašleme odkaz ke stažení slevového kuponu v PDF, tento kupon je nutný zaslat buď s projektovou dokumentací, popřípadě výkazem výměr (nebo s číslem nabídky, pokud jsme Vám výpočet již dříve zpracovali) na emailovou adresu projekty@heluz.cz .
  • pro vytvoření bezplatné nabídky na střešní krytinu BRAMAC s bonusem okapového žlabu zdarma, zaškrtněte tuto volbu ve spodní části formuláře. Více o systému StabiCor M

Výše slev v akci PŮL DOMU ZDARMA k nahlédnutí zde.

ŽÁDOST O SLEVOVÝ POUKAZ

V případě zájmu vytvoříme nabídku i na jinou variantu zdiva či překladů. Pomůžeme Vám s návrhem kladečského plánu stropní konstrukce , vytvoříme nabídku na komín , zařídíme Vám průkaz energetické náročnosti budovy s požárně bezpečnostním řešením . 
Více o dalších našich službách na http://www.heluz.cz/sluzby-pro-vas/ 
Pro výpočet množství materiálu je nutné , aby projektová dokumentace obsahovala čitelné kompletně okótované všechny půdorysy podlaží a všechny řezy. (Pomohou nám i pohledy a v případě, že chcete pomoci se stropem ,tak i půdorys stropní konstrukce , popř. krovu , tvaru atd . )

Výpočet materiálového množství z Vašeho projektu Vám rádi vypracujeme ZDARMA

Pokud si zaregistrujete již objednanou nebo vyváženou akci, je získaný registrační kód neplatný a neopravňuje k získání podmínek prezentovaných v akci PDZ.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *